Alătură-te acum grupului nostru de Telegram "Seriale Turcești"!
Anterior Comments (5)
  • Player 1
Leyla Sezonul 1 Episodul 40

Leyla Sezonul 1 Episodul 40 Online Subtitrat in Romana

Leyla Sezonul 1 Episodul 40 este subtitrat in limba romana. Este un serial turcesc ce poti sa-l vizionezi chiar acum la cea mai buna calitate, fara cont si fara intreruperi.

Vizioneaza un episod subtitrat online al serialului "Leyla".

Deși nur îl salvează pe Vedat de la moarte, el nu poate scăpa de a fi Suspectul obișnuit. Pe de altă parte, Vedat K. Tromorlu le oferă copiilor săi 24 de ore pentru a găsi persoana care a încercat să-l omoare. Pe de altă parte, aniversarea a șaptezeci de ani a lui Vedat va fi sărbătorită la Conacul K. În timp ce Dilara se gândește la o zi de naștere surpriză pentru tatăl ei, frații ei Suat și Ahsen se opun acestei idei. În timp ce Nur încearcă să submineze petrecerea de ziua de naștere pe de o parte, ea trebuie să facă față presiunilor Leylei pe de altă parte. Dându-și seama că Eren este o persoană nedorită din familia K., nur ia măsuri folosind apropierea dintre Leyla și Dec. În final, unde tensiunea atinge apogeul, Nur se va confrunta cu adevărul care o va șoca.

Vizualizari: 36274

Serial: Leyla

Comments

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

5 Comments

Maria

at 2:08 am

Un serial minunat ,emoționant dar cu un sfârșit trist. Ma așteptam sa aibe un final fericit intre Leyla si Eren.Poate va urma si sezonul 2, ar fi minunat.

Sorin

at 8:59 pm

Mama ce final…… Deci nici nu dădeam speranțe sa se termine chiar asa la final, dar realitatea e cu totul schimbătoare. Atâtea momente frumoase cu Leyla și Civan doar ca „soarta” nu a vrut niciun gând sa fie cum își doreau ei…. Finalul e cu totul șocant și intrigant! Frumos film! Speram sa vedem și sezonul 2, doar ca nu prea a-și crede ca o sa mai băgați sezonul 2 la cum sa terminat finalul!

Ana

at 2:59 am

La orice ma asteptam, numai la un final atât de trist nu… Pentru mine serialul n-a mai avut sens de cand a murit Civan, tot ce a urmat dupa a fost irelevant si neimportant. Intr-o poveste care a inceput atat de trist e pur si simplu crud sa inchei asa, mai ales cat de mult s-a axat serialul pe povestea celor 2, cat si-au dorit sa fie impreuna, cat au luptat, cat au suferit… E pur si simplu nedrept! Singurul lucru cat de cat bun este ca Nur a murit, in rest s-a stricat tot, mare pacat. Am urmarit cu sufletul la gura fiecare episod.

Ionela

at 4:22 pm

Serialul a început atât bine , mă uitam cu atâtea emoții , dar a-ți dat-o în bară cu finalul !
Mi-aș fi dorit să fie un final fericit între Leyla și Civan ! Am rămas dezamăgită !
Visez la încă un serial între cei doi, dar cu final fericit !

Marincescu Maria

at 5:02 pm

Un film care a început bine și s-a terminat cel mai prost .Scenariul ffff prost!